Video

Partner portalu zory.dlawas:  

/default.jpg" alt="..." />
...

Zabijam po cichu

Film ma na celu przypomnienie, że każdego dnia, we własnym mieszkaniu, jesteśmy narażeni na działanie trującego tlenku węgla zwanego czadem. Nie daj się zabić!

...

BEZ CIĘCIA: ks. Wiesław Hudek

Już 5 sierpnia będzie miało miejsce inauguracyjne otwarcie X Jubileuszowego Festiwalu Fide et Amore. Ks. Wiesław Hudek przybliżył nam, między innymi, jak wyglądały początki tego wydarzenia.

...

NEWS dla was TV: Otwarcie Letniej Czytelni

Byliście już w letniej czytelni? Dobre miejsce na spędzanie miło czasu. Na jej temat wypowiedziała się Anna Ujma oraz Aleksandra Zalewska-Hawel.

...

BEZ CIĘCIA: Aleksandra Zawalska - Hawel

Przedstawiamy państwu nową serię "Bez Cięcia" prowadzoną przez nas i TVŻory. Zapraszamy do wywiadu z nowym dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej, Aleksandrą Zalewska - Hawel.

...

NEWS dla was TV: Moto Żory Rock Festiwal

3 lipiec 2016r. - W niedzielę zakończyła się pierwsza edycja Moto Żory Rock Festiwal. Zjazd motocyklwy połączony z biwakowaniem i rockowym brzmieniem trwał trzy dni. Zakończyły go występy zespołów takich jak Li, Zakon Rocka oraz Tabu.

...

NEWS dla was TV: Festyn u Św. Stanisława

4 czerwiec 2016r. - Już po raz 10 w Parafii św. Stanisława odbył się festyn! Na odwiedzających czekały liczne atrakcje artystyczne i sportowe. Oprócz tego można było wziąć udział w loterii.

...

NEWS dla was TV: 39. Konkurs wiedzy o Żorach

3 czerwiec 2016r. - To już 39. edycja konkursu wiedzy o Żorach, który odbył się w Domu Kultury. Tegorocznym Omnibusem została uczennica Gimnazjum nr 2, Alicja Kowalczyk.

...

SESJA RADY MIASTA 02.06.2016 r.

2 czerwca 2016r. odbyła się sesja Rady Miasta. Najważniejszym punktem obrad było rozpatrzenia nieuwzględnionych uwag do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Żory.

...

NEWS dla was TV: Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

29 maj 2016r. - Na stawach na ERG-u odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło Wędkarskie nr 102 ŻORY.

...

NEWS dla was TV: Arka Noego westernowo!

26 maj 2016r. - Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać utworów takich jak "Siejeje", czy "Taki mały, taki duży". Arka Noego zawitała do Miasteczka Westernowego Twinpigs.

...

NEWS dla was TV: XIII Marsz Nadziei

25 maj 2016r. - XIII edycja międzynarodowego programu "Pola Nadziei". Całość rozpoczęła się przed Hospicjum im. Jana Pawła II, Marszem Nadziei, który swój koniec miał w Kinie na Starówce. Tam na uczestników czekał krótki program artystyczny oraz rozdanie nagród w konkursach: "Żółty żonkil symbolem nadziei" oraz "Historia z żonkilem w tle".

...

Z muzyką w podróży

Wiosenny koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 17 Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Ligonia w Żorach.

...

NEWS dla was TV: Patriotyzm na co dzień i od święta

12 maja 2016r. w Miejskim Ośrodku Kultury miała miejsce Gala Patriotyczna, która była podsumowaniem konkursu poezji, prozu i piosenki patriotycznej i żołnierskiej.

...

NEWS dla was TV: Bach & Soul - nadzwyczajny koncert muzyki chrześcijańskiej z gościem specjalnym Ewą Uryga

22 maja 2016r. w kościele św. ap. Filipa i Jakuba w Żorach odbył się koncert muzyki chrześcijańskiej. 

...

NEWS dla was TV: Żorska Orkiestra Rozrywkowa & Sławomir Uniatowski „Tribute to Frank Sinatra”

20 maja 2016r odbył się koncert „Tribute to Frank Sinatra”. Żorska Orkiestra Rozrywkowa pod dyr. Lothara Dziwokiego wraz ze Sławomirem Uniatowskim wykonali największe przeboje Franka Sinatry. Koncert poprowadził Krzysztof Piotrowski.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Gimnazjum dla Dorosłych)
Adres: Żory, os. Księcia Władysława
czynne:
telefon: 32 43 45 366
Kalendarz wydarzeń