Wiadomości

Rajd Wilczy 2018

data publikacji:

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Eventyr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza 10 marca 2018r na IV Rajd Wilczy. Organizatorzy przygotowali podobnie jak w ubiegłym roku aż pięć tras, o różnym charakterze i poziomie trudności. 

Rajd Wilczy 2018

Uczestnicy mają do dyspozycji dwie trasy przygodowe: Open - około 50-60km podzielonej na etapy rowerowe i piesze z zadaniami specjalnymi oraz Profi - około 130km z etapami rowerowymi, pieszymi, wodnymi z dodatkowymi zadaniami specjalnymi; dwie trasy indywidualne: piesza - 20km i rowerowa 40km, obie z mapą w ręku z wyznaczonymi punktami kontrolnymi. Dla najmłodszych przygotowaliśmy Trasę Rodzinną - około 5-8 km w rejonie starówki. Na tej trasie wystartować mogą dzieci wraz z rodzicami lub młodzież w parach lub małych zespołach do 5 osób.

Baza Rajdu znajdować się będzie na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej w Żorach przy ul. Folwareckiej. Po zakończeniu zmagań dla uczestników przygotowaliśmy gorący posiłek, a dla Trasy Rodzinnej gorącą herbatę i słodki poczęstunek. Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody. Jednak w naszym rajdzie panuje specjalna zasada: "Każdy, kto ruszy na trasę i dotrze na metę jest ZWYCIĘZCĄ!" Liczy się dobra zabawa i miła atmosfera na trasie. Każdy uczestnik trasy rajdowej oraz indywidualnej otrzyma m.in. pamiątkową koszulkę rajdową wykonaną z oddychającego sportowego materiału, a dla Trasy Rodzinnej przewidzieliśmy okolicznościowe medale.

Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej "Eventyr" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. Współorganizatorem i Partnerem jest m.in. Urząd Miasta w Żorach, Hufiec ZHP Żory, Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie.

Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na naszą stronę http://eventyrteam.pl/ lub www.mosir.zory.pl . Tam znajdziecie szczegóły dotyczące każdej trasy, formularze zgłoszeniowe i niezbędne terminy. Zgłoszenia do końca lutego! Dołącz do ponad trzystu uczestników z całej Polski. Do zobaczenia na starcie!

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EGO
Adres: Żory, os. Korfantego PU-10
czynne:
telefon: 732 759 048
Kalendarz wydarzeń